Efficiënt uw Shopify Brick-and-Mortar bestellingen beheren met Radikal's SendCloud API integratie.

SendCloud is verzend- en fulfillment software waarmee online retailers hun verzendproces kunnen stroomlijnen. Met de software kunt u uw online winkel en verzendbedrijven integreren in één platform, zodat u al uw verzendbehoeften vanaf één plek kunt beheren.

Bij Radikal hebben we een applicatie ontwikkeld voor Shopify die gebruik maakt van de SendCloud API om de orderafhandeling te beheren wanneer al uw voorraad online beschikbaar is. Met deze applicatie kunnen winkelmanagers verzendetiketten en pakbonnen voor bestellingen ontvangen, en worden ze gewaarschuwd wanneer ze een bestelling moeten afhandelen.

Met behulp van deze applicatie kunnen winkelmanagers eenvoudig hun order fulfilment proces beheren, waardoor ze zich kunnen richten op andere gebieden van hun bedrijf. Ze hoeven hiervoor niet naar de Shopify admin. De applicatie informeert klanten automatisch met de tracking code en werkt de bestelling binnen Shopify bij, waardoor winkelmanagers met een gerust hart weten dat hun bestellingen efficiënt en accuraat worden afgehandeld.

Een van de grootste voordelen van het gebruik van deze applicatie is de mogelijkheid om je bedrijf op te schalen met behulp van Shopify (Plus) en Shopify POS. Met deze applicatie kunt u eenvoudig uw voorraad beheren en bestellingen uitvoeren via meerdere kanalen, waaronder uw online winkel en uw fysieke winkels.

Naast de voordelen van het gebruik van onze Sendcloud integratie voor Shopify order fulfilment, stelt de applicatie u ook in staat om uw eigen verzendcontract van SendCloud te gebruiken. Dit geeft u de mogelijkheid om te onderhandelen over betere verzendtarieven met uw voorkeursvervoerder, waardoor de kosteneffectiviteit van uw verzendproces verder toeneemt.

Bovendien kunt u met onze applicatie uw bedrijf internationaal uitbreiden door douanedocumenten voor internationale zendingen te genereren. Dit maakt het gemakkelijk voor u om uw producten naar klanten over de hele wereld te sturen, waardoor u een naadloze internationale winkelervaring krijgt.

Door Radikal's SendCloud API-integratie te gebruiken, kunt u uw Shopify-orders efficiënt beheren, bestellingen van meerdere kanalen verwerken en uw bedrijf internationaal uitbreiden. Neem vandaag nog contact op met Radikal en ontdek hoe ons team u kan helpen uw bedrijf naar een hoger niveau te tillen.

Als u vragen heeft over onze applicatie of hoe deze uw bedrijf ten goede kan komen, neem dan gerust contact op met Radikal. Ons team van experts beantwoordt graag al uw vragen en biedt u de ondersteuning die u nodig heeft om uw bedrijf naar een hoger niveau te tillen.

Contacteer ons

Heb je een project in gedachten? Vertel ons er alles over.